Sodowanie, czyli bezinwazyjne czyszczenie powierzchni

Sodowanie jest sposobem usuwania zabrudzeń, który znalazł zastosowanie w wielu branżach i dziedzinach gospodarczych. Dzięki czemu stał się jednym z najpopularniejszych i najbardziej efektywnych zabiegów czyszczących powierzchnie. Usługę sodowania oferuje firma Łódź – SAW-BUD, Najważniejszym argumenty przemawiającym za tą metodą jest fakt, iż znajduje bardzo szerokie zastosowanie w przemyśle spożywczym, ponieważ nie wywołuje żadnych szkodliwych skutków dla środowiska naturalnego.

Czym jest sodowanie?

Sodowanie jest metodą czyszczenia powierzchni bez konieczności jej uszkadzania. Istota jej działania polega na zmieszaniu czyściwa z powietrzem, a następnie wyrzucaniem go z urządzenia na powierzchnię z bardzo dużą prędkością. Maszyny wykorzystywane przez firmę przyspieszają drobinki suchego lodu do prędkości naddźwiękowej. W momencie zderzenia strumienia czyszczącego z powierzchnią dochodzi do tysięcy mikroskopijnych eksplozji. W wyniku których warstwa zanieczyszczeń odrywa się od podłoża. Z racji tego, iż substancje ścierne są połączone ze sprężonym powietrzem, powierzchnia poddana czyszczeniu nie ulega uszkodzeniom. Zachowuje również pierwotną strukturę.

Jakie są najważniejsze zalety sodowania?

Ten rodzaj czyszczenia często określany bywa również mianem czyszczenia suchym lodem, dwutlenkiem węgla, strumieniem suchego lodu bądź ekologicznie zrównoważonym. Jest to absolutnie nowoczesna metoda usuwania zabrudzeń ze zróżnicowanych powierzchni. Dedykowana jest wielu przedsiębiorstwom, ponieważ nie powoduje niebezpieczeństwa powstania pożaru jak również zagrożeń związanych z występowaniem wysokiego napięcia. Szczególnie warty podkreślenia jest fakt, iż metoda ta jest całkowicie neutralna dla środowiska naturalnego. Dlatego idealnie wpisują się w tendencje eliminujący czynniki negatywnie wpływające na środowisko życia. Przemysł spożywczy to bez wątpienia ta branża gospodarcza, która często korzysta z usługi sodowania. Nie wpływa ono w sposób negatywny na jakość żywności. Jedną z najważniejszych funkcjonalności urządzeń do sodowania jest możliwość regulacji szybkości oraz natężenia strumienia czyszczącego. Dzięki temu można usuwać zabrudzenia nawet z bardzo delikatnych obiektów. Wykwalifikowana kadra pracownicza dobierze odpowiednie środki i uprzednio fachowo zabezpieczy miejsce pracy, co sprawi, że czyszczenie suchym lodem poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi rodzajami zabrudzeń. Więcej na https://saw-bud.net/sodowanie/.

Najwyższa jakość świadczonych usług

Firma SAW-BUD oferuję usługę sodowania o wysokiej jakości przeprowadzoną przez wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Każdy klient potraktowany zostanie w sposób indywidualny, aby w sposób odpowiedni przygotować wszystkie etapy związane z czyszczeniem od momentu zabezpieczenia miejsca pracy do pełnego usunięcia zabrudzeń. Sodowanie jest metodą, która potrafi usuwać zanieczyszczenia, które postrzegane są jako nieusuwalne. Sodowanie to wreszcie sposób czyszczenia,  który zdobywa coraz większą popularność w całym kraju. Prowadząc biznes,  warto rozważyć jej zalety, aby znacznie usprawnić szybkość prowadzenia prac. Czyszczenie suchym lodem znajdzie zastosowanie w każdej branży gospodarczej dlatego warto wybrać tę metodę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *